News

Athletics

06.09.2023

НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ ЛЬВІВСЬКИЙ ЛЕГКОАТЛЕТ ЮРІЙ МОЧУЛЬСЬКИЙ


На війні з окупантами загинув відомий спортсмен зі Львова Юрій Мочульський. 28-річний воїн із позивним «Рижий» приєднався до 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ після початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомив рідний брат його дружини, Орисі Мочульської, легкоатлет Дмитро Дем'янюк.


«Я не вірю, що тебе більше немає. Що мама залишилась без сина, жінка без чоловіка, а сестра без молодшого брата. Ти був взірцем для мене. Прикладом. Приїхав з-за кордону захищати свою країну та нашу сім'ю в перший день війни. Коли інші тікали. Ми разом пішли у військкомат і разом служили в 103 бригаді. Моя перша відпустка була на твоє весілля. Я так радів цьому. Радів за тебе. На другу відпустку провідував тебе з пораненням у госпіталі в Рівному. Ти пішов в «Азов». А тепер я знов у відпустці буду вже на твому похороні. Нестерпний біль. Найдобріша людина. Справжній воїн. Справжній патріот. І справжній герой», – написав Дмитро Дем'янюк.


Зазначимо, що Юрій Мочульський до війни професійно займався бігом на довгі дистанції. Закінчив Львівський державний університет фізичної культури. Одразу після початку повномасштабного вторгнення Росії Юрій повернувся з-за кордону, приєднавшись до 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Був поранений. Після лікування знову повернувся на фронт.


Джерело: tvoemisto.tv

Others News