Athletics

03.09.2023

МИКОЛА ТА ОЛЬГА НИЖНИКИ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З НАПІВМАРАФОНУ

Чемпіонат України з півмарафону відбувався в рамках "День 557: Львівський півмарафон Незламності 2023" від Ruin Ukraine.

Сьогодні у Львові змагалися професіонали та аматори на дистанції півмарафону. Серед професіоналів перемогу святкували Ольга (у жінок) та Микола (у чоловіків) Нижники. Перша серед жінок здолала непросту трасу львівського півмарафону з часом 1:19.07. Другою серед жінок стала Ольга Балабанова (1:26:55). Третьою на цій дистанції стала Ольга Носова з Львівщини, яка завершила дистанції з часом 1:30:58.

На дистанції півмарафону серед чоловіків Микола Нижник переміг здолавши дистанції за 1:04:56, випередивши Дмитра Сірука, який фінішував другим, на 34 секунди (1:05:30). Третім тут став Іван Стребков, який фінішував з часом 1:09:14.