Athletics

06.08.2022

ДВОЄ УКРАЇНОК НА ПОДІУМІ ЕТАПУ ДІАМАНТОВОЇ ЛІГИ

Етап Діамантової ліги в Сілезії - перший після чемпіонату світу в Орегоні.

Сьогодні відбувається етап Діамантової ліги в польській Сілезії - перший етап після чемпіонату світу. Україна мала чотирьох представників, усіх в стрибках у висоту серед жінок. У секторі нас представляли Юлія Левченко, Ірина Геращенко, Катерина Табашник та Ярослава Магучіх.

З результатом 1.84 та дев'ятим місцем змагання завершила Юлія Левченко, шостою з показником 1.99 стала Ірина Геращенко. А от двоє інших піднялися на п'єдестал пошани: Катерина Табашник взяла висоту таку ж, як і Геращенко, однак через меншу кількість спроб стала третьою. А Ярослава Магучіх, яка лише розпочала змагання на висоті 1.88, в підсумку підкорила позначку в 1.92 та, у заочній боротьбі з Сафіною Саддулаєвою (1.92) з Узбекистану, зайняла друге місце.

Після 5 з 6 етапів Діамантової ліги, де представлені стрибки у висоту, двоє українок вже кваліфікувалися до фіналу в Цюриху, ще двоє мають серйозні позиції, аби теж потрапити до боротьби за велику перемогу: