26.05.2024

УКРАЇНСЬКИЙ ВЕЛОГОНЩИК ЦАРЕНКО ЗДОБУВАЄ ПЕРШУ ПРОФЕСІЙНУ ПЕРЕМОГУ НА ШОСЕЙНИХ ПЕРЕГОНАХ

Фото; Getty Images

Український велогонщик Кирило Царенко вперше в кар'єрі виграв одноденні професійні перегони на шосе. Спортсмен Team Corratec - Vini Fantini виграв Гран-прі Санта-Ріта, що пролягає італійським регіоном Марке.

168.1 кілометра дистанції 23-річний українець подолав за 3:56:59 години. На фініші перевага Царенка над найближчим переслідувачем, італійцем Джованні Де Карло становила 1:10 хвилини.

Царенко - перший неіталійський гонщик, який виграв Гран-прі Санта-Ріта за 34 роки проведення змагань.

Це третя перемога Team Corratec - Vini Fantini в сезоні-2024.

Досі в сезоні українець не фінішував вище 59-го місця на хорватському Трофеї Умага.

Царенко проводить перший професійний сезон, у грудні уклавши повноцінний контракт з італійським колективом. Відтоді він узяв участь у двох багатоденках Світового туру та дебютував на рівні Монументів на класичних перегонах Мілан - Сан-Ремо.

Від початку сезону-2024 Кирило також фінішував у топ-50 багатоденних перегонів Світового туру Тіррено-Адріатіко, виграних чинним чемпіоном Тур де Франс Йонасом Вінгегором, - 46-те місце на заключному, сьомому етапі.

Джерело: suspilne.media