25.06.2023

ЮРІЙ ЗАХАРЄЄВ УСПІШНО СТАРТУВАВ НА ІІІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГРАХ В ПОЛЬЩІ

Кілька хвилин тому наймолодший чемпіон світу з боксу в історії України Юрій Захарєєв здобув дуже важку перемогу в першому бою на ІІІ Європейських іграх 2023 року в Польщі. За розділеним рішенням суддів боксер з Одещини, який виступає у ваговій категорії до 71 кг, переміг поляка Даміана Дуркача - 3:2 (28:29, 29:28, 28:29, 30:27, 29:28).

Наступний свій бій, на стадії 1/16, 20-річний українець проведе 27 червня проти турка Ердеміра Тугрулхана.

Сьогодні на боксерському турнірі також здобула перемогу Тетяна Коб (до 50 кг), яка за розділеним суддівським рішенням (4:1) виграла у суперниці з Фінляндії. А напередодні ввечері переможно стартував на турнірі Аркадій Карцан (до 92 кг) - за одностайним рішенням суддів переміг грузина.