12.02.2022

ЮРІЙ ЗАХАРЄЄВ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПРЕСТИЖНОГО МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ З БОКСУ В УГОРЩИНІ

Сьогодні, 12 лютого, день фінальних поєдинків на 66-му Міжнародному турнірі з боксу Bocskai István Memorial в угорському місті Дебрецен. У фіналі вагової категорії до 71 кг зустрівся місцевий боксер Ласло Козак та чемпіон світу 2021 року, українець Юрій Захарєєв.

Упродовж трьох раундів один із найталановитіших боксерів світу, 19-річний Захарєєв мав очевидну перевагу над своїм опонентом. Він переважав його в усіх компонентах боксу і без жодних проблем довів бій до перемоги - за одноголосним суддівським рішенням.

Для боксера з Одещини це був третій бій на турнірі в Дебрецені. У чвертьфіналі він здолав угорця Айсека Оройовве, а у півфіналі - небезпечного бразильця Вандерсона Де Олівейру (обох переміг за одностайним рішенням суддів).

У сьогоднішніх фіналах виступили й інші українські боксери. Ярослава Маринчук (до 50 кг), Олександр Меленюк (до 63,5 кг) і Аркадій Карцан (до 92 кг) завоювали золоті медалі, а Андрій Ісаков (до 86 кг) і Євгеній Павловський (до 92 кг) стали срібними призерами. Фінальний бій у вазі до 80 кг між українцем Богданом Толмачовим і бразильцем Фільо з наразі невідомих причин не відбувся.