Новини

02.12.2021

ВОЛОДИМИР КЛИЧКО ПІДТРИМАВ КАНДИДАТУРУ КИРИЛА ШЕВЧЕНКА НА ПОCАДУ ПРЕЗИДЕНТА ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ УКРАЇНИЛегендарний український боксер, багаторічний гегемон надважкої вагової категорії Володимир Кличко звернувся до президентів усіх обласних федерацій боксу з ініціативою про призначення на посаду президента Федерації боксу України Кирила Шевченка - президента Київської міської організації Федерації боксу України.


"Кирило Шевченко - Заслужений тренер України. Протягом тривалого керівництва Київською міською організацією Федерації боксу України він проявив себе як непересічний лідер та організатор, - написав Володимир Кличко. - Кирило Шевченко зробив вагомий внесок у розвиток федерації не лише на регіональному, але і на всеукраїнському рівні. Він вже тривалий час сприяє розвитку боксу як одного з найважливіших видів спорту серед усіх поколінь українців та українок. За його участі та підтримки проходять численні спортивні заходи та відкриваються заклади для занять боксом".
Видатний український чемпіон висловив упевненість, що на посаді президента Федерації боксу України Кирило Шевченко зможе ще яскравіше проявити свої людські якості та сприяти подальшій популяризації боксу та його розвитку в масштабах України.


Додамо, що Федерацію боксу України впродовж 13 років очолює Володимир Продивус. 27 листопада ц.р. мала відбутися звітно-виборна конференція ФБУ, але її було скасовано.

Інші Новини