Новини

20.04.2022

В ЕНЕРГОДАРІ ЗНАЙШЛИ КОЛАБОРАНТА – ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ З БОКСУ


З приходом російських окупантів на наші українські землі (24 лютого повномасштабна війна з росією) вся Україна від малого до старого, не дивлячись на соціальні статуси в суспільстві, віросповідання, стать, об'єдналася в єдиному пориві та боротьбі за волю проти орків із Мордору.


Хто на передовій зі зброєю в руках, хто підтримкою в тилу - волонтерською діяльністю, хто допомогою тимчасово переселеним людям.

Та, на жаль, як кажуть: "у сім'ї не без виродків". Ці виродки - люди, які пішли на співпрацю з окупантами. Ці люди - колаборанти!


Знайомтеся. Один із таких, який лиже зад російським окупантам - тренер енергодарських боксерів - Заслужений тренер України Володимир Ненашев. Людина, знана не лише в районному містечку Запорізької області з атомною електростанцією - Енергодарі, а й за її межами.


Цей майже двометровий амбал, з окупацією Енергодару російськими орками, почав співпрацювати з російськими катами, ґвалтівниками та вбивцями та використав у пропагандистських цілях місцевих дітей, які займаються боксом в одному зі спортивних залів міста.


Зрадник повідомив батьків про тренування з боксу і запросив на нього дітей. Одночасно він запросив на тренування і пропагандистські російські засоби масової інформації. Відтак, діти, що прийшли того дня на заняття, стали учасниками пропагандистського відео російських ЗМІ. На фоні тренувань цей горе-тренер на камеру заявив наступне: "З проведенням "спеціальної воєнної операції" ми не припиняли своєї роботи. Хотів би закликати всіх наших тренерів, викладачів, щоб вони повернулися на свої робочі місця".


Як бачимо, з вуст цієї "особини" лунають мантри про "спорт поза політикою" та заяви на камеру російських пропагандистів про "спеціальну воєнну операцію" (!!!), саме так Володимир Ненашев називає війну, яка збирає криваві жнива по всій Україні. Геноцид українців, бо інакше не назвеш ті звірства, які зробили російські варвари, ґвалтуючи та вбиваючи жінок та дітей, у містечках Київської області - Бучі, Гостомелі, Бородянці язик не повернеться назвати. Знищений вщент блокадний Маріуполь, цей "горе-тренер" називає "спеціальною воєнною операцією"!


Варто нагадати, що за колабораційну діяльність цьому "персонажу" від світу боксу, згідно з чинним законодавством України під час воєнного стану загрожує кримінальна відповідальність, як зрадник батьківщини!


Нагадаємо, що славне місто Енергодар дало світу боксу та Україні двох уславлених братів-близнюків Володимира та Валерія Сидоренків. І, якщо Валерій Сидоренко був чемпіоном Європи серед любителів, то його брат Володимир сягнув куди більших висот.


Як бачимо, Енергодар, місто зі славними боксерськими традиціями, яке подарувало світу таких легендарних боксерів, як брати Сидоренки, зараз відверто ганьбить колаборант Володимир Ненашев.


І ще одне. Що скажете, панове очільники українського спорту загалом та боксу зокрема? Невже й далі ця "особа" матиме звання - Заслужений тренер України з боксу?!
Kamp-Sport

Інші Новини