Новини

25.08.2023

УСИК – ДЮБУА: БОКСЕРСЬКА ПОДІЯ РОКУ – ВЖЕ ЗАВТРА

Фото: K2 Promotions


Завтра, у суботу, 26-го серпня, у польському Вроцлаві відбудеться боксерський бій між українцем Олександром Усиком і британцем Деніелом Дюбуа. На ринг місцевої «Tarczynski Arena» суперники вийдуть не раніше 23:00 за київським часом.


Усик і Дюбуа змагатимуться за чотири чемпіонські титули у надважкій вазі - пояси Всесвітньої боксерської асоціації (WBA), Всесвітньої боксерської організації (WBO), Міжнародної федерації боксу (IBF) та Міжнародної боксерської організації (IBO), що належать українцеві. При цьому титул «регулярного» чемпіона WBA, яким володіє Дюбуа на кін не виставлятиметься (стане вільним). Як і два другорядні регіональні пояси – Британської ради з контролю за боксом (BBBofC) та Боксерської ради співдружності (СВС). Обидва свого часу намагався завоювати Дюбуа, один із них – СВС – на даний момент вакантний.


Усик (20-0, 13 КО) і Дюбуа (19-1, 18 КО) сьогодні, у п'ятницю, 25-го серпня, стали учасниками офіційної процедури зважування напередодні поєдинку. Вага Усика склала 100,2 кг, а ваги під Дюбуа показали 105,8 кг.


Транслятор бою в Україні та Польщі – медіасервіс MEGOGO.


Уболіваємо за українського боксера у завтрашньому поєдинку!

Інші Новини