01.04.2023

"УКРАЇНСЬКИЙ ТАНК" ОЛЕКСАНДР ХИЖНЯК ВИГРАВ П'ЯТУ ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ ДЛЯ УКРАЇНИ В КАУНАСІ

Декілька хвилин тому в литовському Каунасі найтитулованіший український боксер-аматор Олександр Хижняк став переможцем 27-го Міжнародного турніру з боксу класу "А" імені Альгірдаса Шоцикаса.

У фінальному поєдинку вагової категорії до 80 кг "Український Танк" з Полтави в домінуючому стилі переміг казахстанця Жанібека Картбаєва. В другому раунді супернику було відраховано нокдаун, а в третьому мало бракувало до дострокової зупинки бою.

Таким чином, Олександр Хижняк став п'ятим переможцем турніру в Каунасі у складі збірної України. До нього золоті медалі виграли:

Айдер Абдураїмов, Харківська область (до 57 кг) переміг Кірілла Серікова (Естонія)

Данило Заморило, Львівська область (до 63,5 кг) переміг Султана Мусінова (Казахстан)

Віктор Петров, Хмельницька область (до 67 кг) переміг Метью Макдональдса (Шотландія)

Юрій Захарєєв, Одеська область (до 71 кг) переміг Цезари Знамєц (Польща).

А останню золоту медаль у скарбничку збірної України поклав Аркадій Карцан, Хмельницька область (до 92 кг), який у фіналі переміг Патріка Брауна (Англія).

Срібними медалістами стали: Дмитро Замотаєв, Запорізька область (до 51 кг) поступився у фіналі Кейрану Макдональду (Англія), Раїса Піскун, Чернігівська область (до 80 кг) поступилась у фіналі Габріеле Стонкуте (Литва).

Бронзовими призерами турніру стали: Ельмір Набієв, Миколаївська область (до 54 кг), Тарас Бондарчук, Київська область (до 57 кг), Олег Чулячеєв, Житомирська область (до 57 кг), Богдан Толмачов, Харківська облась (до 86 кг) і Кирило Стоянчев (понад 92 кг).

Головний тренер збірної України - Дмитро Сосновський.