Новини

22.02.2023

УКРАЇНА БОЙКОТУВАТИМЕ ЧЕМПІОНАТИ СВІТУ З БОКСУ ЧЕРЕЗ ДОПУСК представників рф і білорусі

AP Photos


Збірна України з боксу не виступатиме на чемпіонатах світу серед жінок та чоловіків у 2023 році. Про таке рішення в ексклюзивному інтерв'ю Суспільне Спорт повідомив віцепрезидент Федерації боксу Олег Ільченко.


Причина бойкоту - допуск до змагань атлетів з росії та білорусі, які матимуть змогу виступати на турнірах під своїм прапором. Відповідне рішення IBA ухвалила ще в жовтні 2022 року, коли зняла заборону на участь в змаганнях боксерам з цих країн.


«Відповідь наша чітка: наші спортсмени та представники Федерації боксу України не виступають там, де будуть виступати представники країн-агресорів - це росія та білорусь», - заявив Олег Ільченко.


Таким чином, Україна приєднується до низки країн, які уже оголосили про своє рішення бойкотувати чемпіонат світу. Бойкот турнірів вже висловили федерації боксу дев'яти країн світу: США, Польщі, Швейцарії, Нідерландів, Великої Британії, Ірландії, Чехії, Швеції та Канади.


Також віцепрезидент Федерації боксу України заявив, що збірна бойкотуватиме Олімпіаду-2024, якщо там будуть виступати боксери з росії чи білорусі. Основним турніром для збірної України з боксу будуть Європейські ігри, що відбудуться у червні в Польщі. На цьому турнірі не будуть виступати боксери з росії та білорусі, а також він буде відбірковим на Олімпіаду-2024.


Джерело: suspilne.media

Поділитися

211

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://stefano.com.ua/

Інші Новини