Новини

16.03.2023

У ЛЬВОВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИЖКУ ПРО БОКСЕРА АНДРІЯ КОТЕЛЬНИКА (ВІДЕО)


15 березня у Львівській ОВА відбулася презентація книжки про найуспішнішого боксера-професіонала західної України Андрія Котельника. Назва книжки -«Champion. Справжня історія Андрія Котельника». Автором книжки є відомий спортивний журналіст Василь Танкевич. Над книжкою він працював 20 років.


Голова Львівської ОВА Максим Козицький у своєму виступі не приховував того, що цю книжку прочитав за чотири вечора та отримав величезне задоволення від прочитаного. Максим Козицький назвав цю книжку не тільки великою історією найуспішнішого боксера-професіонала західної України цікавою, а також мотиваційним прикладом для молоді.Андрій Котельник не приховував того, що раніше і гадки не мав, що про нього напишуть книжку, адже сам під час професійної кар’єри читав книжки про всесвітньо відомих боксерів.


Книжка Василя Танкевича – це історія про те, як простий юнак з проблемної сім’ї завдяки величезній працелюбності та цілеспрямованості, своєму чемпіонському характеру і потужному духу, наперекір долі і всупереч різноманітним обставинам, зумів стати легендою українського боксу.


Сюжет телеканалу "Перший Західний"


Інші Новини