20.04.2022

СЕМЕРО УКРАЇНЦІВ - У ФІНАЛІ МОЛОДІЖНОГО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З БОКСУ!

Сьогодні, 20 квітня, на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді у Софії (Болгарія) відбулися півфінальні поєдинки, участь у яких взяли 9 боксерів збірної України. Семеро з них пробилися до фіналу і завтра поборються за золоті медалі.

Переможцями півфінальних боїв стали: Тетяна Довгаль (до 60 кг), Вероніка Накота (до 70 кг), Каріне Айрапетян (до 81 кг), Поліна Черненко (понад 81 кг), Айдер Абдураімов (до 57 кг), Олексій Боклах (до 67 кг) та Олександр Балабін (до 75 кг) .

Бронзовими призерами молодіжного Євро-2022 стали: Єлизавета Жибоєдова (до 75 кг) та Олександр Зеленський (понад 92 кг).

Нагадаємо, що на минулорічному молодіжному чемпіонаті Європи, який відбувся в Чорногорії, збірна України здобула 14 медалей (3 золоті, 4 срібні і 7 бронзових).