Новини

13.05.2022

ПРОДИВУС ОБІЙМАВСЯ З РОСІЯНИНОМ КРЕМЛЬОВИМ – НА ФОНІ НОВИН ПРО ЗАГИБЕЛЬ СУДДІ В МАРІУПОЛІ

Володимир Продівус – голова Федерації боксу України знову показав свої чудові відносини із керівником Міжнародної боксерської асоціації (IBA) росіянином Умаром Крємльовим. Цього разу – на конгресі Асоціації, що розпочався 13 травня.У цей же день ФБУ оголосила про загибель Олексія Купирєва – чемпіона Європи з боксу серед молоді, який після завершення боксерської кар’єри працював суддею та отримав ліцензію рівня 1 зірки IBA. За попередніми даними, Купирєв загинув 8 березня у власній квартирі внаслідок потрапляння снаряду в будинок.


Щобільше, в кінці квітня від IBA вимагали призупинити діяльність Федерації боксу Росії. До ради директорів звернулось дев’ятеро керівників національних боксерських федерацій, серед яких чомусь не знайшлось Продівуса.


А 4 березня в IBA намагалися зняти Кремльова з посади президента та припинити співпрацю з «Газпромом», але питання не виносили на голосування. Чому президент ФБУ продовжує кататись на зустрічі такої міжнародної організації і обійматись там із керівником-росіянином – питання риторичне.


Трибуна

Інші Новини