Новини

19.01.2022

"ПОСТІЙНІ МАХІНАЦІЇ ТА ВІДСУТНІСТЬ ПІДТРИМКИ ПЕРЕД ОЛІМПІАДОЮ В ТОКІО" - ЯРОСЛАВ ХАРЦИЗ ПРО ФБУ

Учасник Олімпійських ігор 2020 року в Токіо, дворазовий чемпіон і віцечемпіон України, майстер спорту України міжнародного класу, 24-річний харків'янин Ярослав Харциз піддав жорсткій критиці діяльність керівництва Федерації боксу України на тлі загострення протистояння в українському боксі.


"Те, що відбувається у Федерації боксу України, це вже не смішно, - написав провідний український боксер на своїх сторінках в соцмережах. - Почну з елементарних зарплат. Мало того, що це бюджетні кошти, і виплати йдуть від Міністерства молоді та спорту України, але списки подає і вирішує, хто скільки отримуватиме, Федерація боксу України. Відбуваються постійні махінації із заробітними платами. Доводиться телефонувати, лаятися за свої гроші, які ти заслужив своєю працею".Далі Ярослав Харциз висловив обурення тим, хто і як розподіляє кошти.


"Коли ти живеш спортом, витрачаєш здоров'я, сили, час, присвячуєш цьому все своє життя, а в кабінетах сидять люди, які не знають що таке кров, піт і сльози, при цьому вирішують: хто скільки отримуватиме, забираючи в одних і даючи іншим, даючи зарплати людям, які навіть не виступали на чемпіонаті України! Так не повинно бути".


Розкритикував боксер керівництво Федерації і за форму для збірної. 


"З приводу форми для національної Команди України з боксу, яка представляє країну у всьому світі, я взагалі мовчу. Форму видають не по сезону. Їхати на змагання взимку - немає ні курток, ні теплих костюмів. Соромно їхати не у формі збірної, але в літньому костюмі теж так собі. Хоча бюджет на форму виділяється, і куди діваються гроші незрозуміло.


А це взагалі смішно - перед Олімпійськими іграми в Токіо нам видали боксерську форму за два дні до вильоту. Деяким хлопцям форма так і не дісталася - сказали що немає розмірів. І передавали потім новоприбулими в Токіо.


Який кошторис дають на підписання, коли отримуєш форму Buka, огидної якості та за божевільними цінами рукавички, боксерки. За такі гроші можна одягати команду в Nike", - переконаний боксер.


Звинуватив олімпієць очільників Федерації і у відсутності підтримки перед Іграми-2020 в Токіо.


"Перед Олімпійськими іграми не було жодної підтримки від президента ФБУ Володимира Продивуса, - заявив Ярослав Харциз. - Перед вильотом на Олімпійські ігри в Токіо приїхали представники Федерації боксу України на чолі з президентом. Усіх зібрали і сказали, що вони зробили все, щоб ми показали результат. Насправді вони не зробили нічого! Камера зняла - всі посміхнулися і розійшлися. В той момент було соромно за те, що на такому високому рівні може таке відбуватися".


І насамкінець Ярослав Харциз закликав боротися за зміни в українському боксі.


"Друзі, в нашій країні дуже багато талановитих боксерів і взагалі людей. Хочеться щоб бокс розвивався. І це можливо. Дуже багато людей допомагають і хочуть підтримувати спортсменів. Але через те, що коїться у Федерації боксу України і знаючи, що гроші не будуть доходити куди необхідно, люди залишаються осторонь. Товариші боксери та люди які небайдужі до спорту, вистачить мовчати, давайте боротися за своє! Нам чужого не треба!"


Нагадаємо, 18 січня у Міністерстві молоді та спорту України представники 14 регіональних боксерських федерацій звернулися до Федерації боксу України з вимогою щодо проведення нової звітно-виборчої конференції 22 лютого. На їх думку, рішення звітно-виборчої конференції ФБУ, що відбулася 17 грудня 2021 року, мають бути анульовані через порушення статутних норм Федерації та відсутність кворуму.

Інші Новини