23.02.2022

ОЛЕКСАНДР ХИЖНЯК ПЕРЕМІГ ІНДУСА І ВИЙШОВ ДО ЧВЕРТЬФІНАЛУ "КУБКА СТРАНДЖА-2022"

Декілька хвилин тому віцечемпіон Олімпійських ігор 2020 року, чемпіон світу, Європи та Європейських ігор, 26-річний Олександр Хижняк (вагова категорія до 75 кг) виграв свій другий бій на 73-му Міжнародному турнірі з боксу класу "А" "Кубок Странджа-2022", який триває у Софії (Болгарія). За одностайним суддівським рішенням полтавець переміг боксера з Індії Суміта. Троє суддів віддали перемогу українцеві з рахунком 30:26, інші двоє - 29:27.

Перший раунд виявився досить конкурентним. Хижняк діяв у притаманній йому силовій манері, нав'язував розміни, які його опонент прийняв. Але така тактика вимотала індуса і з другого раунду на перший план вийшла краща функціональна готовність Хижняка. В другому раунді з Суміта рефері зняв один бал - за постійні утримання суперника. А в третьому Хижняк спокійно і без особливого ризику довів бій до своєї перемоги.

У чвертьфіналі на Хижняка очікує зустріч з представником Узбекистану Саїджамшидом Джафаровим. Вони зустрінуться вже завтра, 24 лютого.