05.05.2023

ОЛЕКСАНДР ХИЖНЯК ПЕРЕКОНЛИВО ПЕРЕМІГ ДЕЛІЛА ДАДАЄВА І ВИЙШОВ У ПІВФІНАЛ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ В ЧЕХІЇ

В чеському місті Усті-над-Лабою триває 53-й Міжнародний турнір з боксу серед еліти "Grand Prix". Сьогодні, 5 травня, свій стартовий поєдинок провів лідер і найтитулованіший боксер збірної України Олександр Хижняк.

У чвертьфінальному поєдинку вагової категорії до 80 кг "Український Танк" не мав проблем із німецьким боксером Делілом Дадаєвим, перемігши його з рахунком 5:0 (30:26, 30:26, 30:26, 30:26, 29:27). Вихід у півфінал гарантував українцеві здобуття медалі. Завтра, 6 травня, у півфіналі Олександр Хижняк зустрінеться з норвезьким боксером Міндаугасом Гедмінасом.

Окрім Хижняка, сьогодні путівки в наступну стадію змагань здобули: Тетяна Коб (до 50 кг), Інна Статкевич (до 54 кг), Марія Бова (до 66 кг), Анастасія Черноколенко (до 75 кг), Дмитро Замотаєв (до 51 кг), Олег Чулячеєв (до 57 кг) і Дмитро Ловчинський (понад 92 кг). Покинув турнір Максим Молодан (до 71 кг).