Новини

11.01.2022

ОБРАНО НОВОГО-СТАРОГО ОЧІЛЬНИКА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ

Сьогодні, 11 січня, у Львові відбулась позачергова звітно-виборна конференція Львівської обласної федерації боксу (ЛОФБ). Під час засідання делегати конференції, сформовані з членів обласної федерації, одностайно підтримали кандидатуру Олександра Павельця на посаду президента ЛОФБ.Також одностайно делегати проголосували за кандидатуру легендарного львівського боксера, віцечемпіона Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї, чемпіона світу за версією WBA серед професіоналів (2008-2009 роки), Заслуженого майстра спорту України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Андрія Котельника на посаду першого віцепрезидента ЛОФБ. Андрій Котельник також є президентом Федерації боксу міста Львова.


Окрім того, делегати конференції обрали віцепрезидентами ЛОФБ Богдана Дзюнька, Володимира Костика, Олега Комара, Степана Продивуса та Юрія Флюнта.


Додамо, що новий очільник обласної федерації Олександ Павелець (майстер спорту міжнародного класу, фіналіст першості СРСР, бронзовий призер чемпіонату СНД, чемпіон України) вже очолював Львівську обласну федерацію боксу в період з 2002 до 2011 року. На цій посаді його замінив Богдан Бурда, який раптово помер торік у листопаді у віці 55 років. Олександ Павелець також багато років був першим віцепрезидентом Федерації боксу України.

Інші Новини