Новини

21.02.2023

МОК ОПЕРАТИВНО ПОСТАВИВ НА МІСЦЕ ІВА, ЯКУ ОЧОЛЮЄ ОДІОЗНИЙ кремльов

Напередодні Міжнародна асоціація любительського боксу (IBA) оприлюднила на своєму сайті дивну заяву про затвердження олімпійської кваліфікаційної системи для спортсменів, які будуть брати участь у літніх Олімпійських іграх 2024 року. Зокрема, IBA, яку очолює одіозний функціонер з росії умар кремльов, зазначає, що цьогорічні чемпіонати світу серед жінок і чоловіків стануть головною кваліфікацією до Парижу-2024.Це попри те, що у червні 2022 року Міжнародний олімпійський комітет (МОК) відсторонив IBA від участі у кваліфікації боксерського турніру в Парижі 2024 року. 


Відповіді Міжнародного олімпійського комітету на вчорашню заяву IBA довго чекати не довелося. Сьогодні МОК спростував заяву IBA про те, що їхня система кваліфікації для боксу на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі була "затверджена".


Незважаючи на заяву IBA, Міжнародний олімпійський комітет наполягає на тому, що діючою системою кваліфікації боксу є та, яку схвалив МОК. "Єдина діюча кваліфікаційна система боксу для Парижу 2024 - це система, яка була схвалена Виконавчим комітетом МОК у вересні 2022 року, опублікована та розповсюджена серед НОК [національних олімпійських комітетів] і національних боксерських федерацій 6 грудня 2022 року", - цитує заяву МОК Sky Sports.


Додамо, що у 2019 році МОК призупинив визнання IBA. Це рішення залишається в силі і нині.

Kamp-sport

Інші Новини