Новини

15.06.2022

МІН'ЮСТ ВИЗНАВ КИРИЛА ШЕВЧЕНКА ПРЕЗИДЕНТОМ ФБУ. ПРОДИВУС БІЛЬШЕ НЕ КЕРІВНИК


Як стало відомо Tribuna.com, новим президентом Федерації боксу України став Кирило Шевченко.


Його прізвище внесене Міністерством юстиції України до єдиного державного реєстру юридичних осіб та громадських формувань в якості президента Всеукраїнської громадської організації «Федерація боксу України». Це означає, що повноваження колишнього президента Володимира Продивуса на посаді керівника організації припинено. Про зміни в реєстрі стало відомо сьогодні, 15 червня. 


фото 1

фото 2


Наприкінці 2021 року відбулись кілька конференцій за участю регіональних осередків федерації. На одній президентом було обрано Володимира Продивуса, на іншій – Кирила Шевченка. Через це виникли суперечки у боксерських колах. 


Донедавна Кирило Шевченко очолював Федерацію боксу Києва. Володимир Продивус був президентом ФБУ з 2008 року. В 2022 році його було обрано віцепрезидентом ради Міжнародної асоціації боксу (IBA). Останнім часом відомий завдяки скандальній співпраці з росіянином Умаром Кремльовим, який очолює IBA. 


17 грудня 2021 року Володимира Продивуса було офіційно переобрано на пост президента федерації боксу України, але одразу 11 регіональних федерацій бойкотували звітно-виборчу конференцію, яку звинуватили у фальсифікації виборів.


Tribuna.com

Інші Новини