04.02.2023

КОСТЯНТИН ДОВБИЩЕНКО ДАВ БІЙ КУБИНЦЕВІ, АЛЕ ПОСТУПИВСЯ ЗА РІШЕННЯМ СУДДІВ

В німецькому місті Людвігсгафен-на-Рейні триває вечір професійного боксу "Universum Box-Nacht". Кілька хвилин тому завершився 8-раундовий поєдинок, в якому 31-річний надважковаговик з Харкова, боксер Академії боксу імені Андрія Котельника Костянтин Довбищенко зустрічався з непереможним кубинським панчером, 32-річним Хосе Лардуетом.

Бій тривав усі заплановані 8 раундів і завершився перемогою кубинського боксера одноголосним суддівським рішенням.

Варто відзначити, що Костянтин Довбищенко створив хорошу конкуренцію титулованому супернику, мав чимало успішних моментів.

Для Костянтина Довбищенка поразка від Лардуета стала 12-ю у профі-кар'єрі - 12-ю за рішенням суддів. Також він здобув 9 перемог (6 нокаутів). Кубинець залишається непереможним. В нього 9 перемог у 9-ти поєдинках (7 нокаутів). Лише двох суперників він не зміг нокаутувати. І обидва вони українці - Ігор Пилипенко і Костянтин Довбищенко.

Додамо, що Хосе Лардует - бронзовий призер чемпіонату світу 2009 року (у півфіналі програв нинішньому чемпіону світу серед профі за трьома версіями у напівтяжкій вазі артуру бетербієву - 6:10) і переможець молодіжного чемпіонату світу 2008 року та Ігор Центральної Америки і Карибського басейну 2018 року серед аматорів. У чвертьфіналі Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні Лардует програв італійцеві Клементе Руссо (10:12), якого у фіналі переміг наш Олександр Усик (14:11).