07.05.2023

ХИЖНЯК, ЗАМОТАЄВ І КОБ - ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ В ЧЕХІЇ

Сьогодні, 7 травня, відбулися фінальні бої на 53-му Міжнародному турнірі з боксу серед еліти "Grand Prix" в чеському місті Усті-над-Лабою. Троє із чотирьох українців, які дійшли до цієї стадії, здобули золоті медалі.

Виграли сьогоднішні фінали (обоє розділеними суддівськими рішеннями) і стали переможцями турніру: Тетяна Коб (до 50 кг) і Дмитро Замотаєв (до 51 кг).

Також здобув золоту медаль лідер нашої збірної, чемпіон світу, Європи та Європейських ігор, олімпійський віцечемпіон Олександр Хижняк (до 80 кг). Його суперник з Вельсу не вийшов на фінальний поєдинок, відтак "Танку" зарахувати технічну перемогу.

Зазнав поразки у фіналі і став срібним призером Олег Чулячеєв (до 57 кг).

"Бронзу" вибороли Інна Статкевич (до 54 кг), Марія Бова (до 66 кг), Анастасія Черноколенко (до 75 кг), Сергій Горсков (до 92 кг) і Дмитро Ловчинський (понад 92 кг).

Додамо, що це останній турнір для збірної України перед ІІІ Європейськими іграми в Польщі.