11.02.2023

ХИЖНЯК, ЗАХАРЄЄВ І ХАРЦИЗ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ПРЕСТИЖНОГО МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ В УГОРЩИНІ

Декілька хвилин тому в угорському Дебрецені завершилися чоловічі фінали на 67-му Міжнародноум турнірі з боксу класу "А" "Bocskai Istvan Memorial". Українські боксери вийшли в майже половину фіналів - 6 із 13-ти. В трьох з них здобули перемоги.

Першим серед українців вийшов у ринг Ярослав Харцих (63,5 кг), який днями з перемоги дебютував на профі-ринзі. Харків'янин у фіналі турніру в Дебрецені за одноголосним рішенням переміг кривдника іншого українця Данила Заморила (у півфіналі)  - німецького боксера Ассана Гансена.

Лідери нашої збірної Юрій Захарєєв (до 71 кг) з Одещини та Олександр Хижняк з Полтави (до 80 кг) перемогли розділеними суддівськими рішеннями, відповідно, представника Німеччини Магомеда Шачідова та Узбекистану Турабека Хабібуллаєва. Відзначимо яскравий, технічний бокс у виконанні найталановитішого на сьогодні українського боксера, 20-річного Юрія Захарєєва.

Срібними призерами турніру стали: Ярослав Михалушко (до 67 кг), Іван Папакін (до 75 кг) і Дмитро Ловчинський (понад 92 кг). "Бронзу" завоювали: Андрій Тишковець (до 48 кг), Павло Коваленко (до 54 кг), Данил Заморило (до 63,5 кг) і Богдан Толмачов (до 86 кг)

А напередодні відбулися жіночі фінали. Українки здобули дві срібні медалі - Світлана Уманська (до 52 кг) та Олеся Крисюк (до 81 кг). А бронзовими медалістками стали: Ярослава Маринчук (до 50 кг), Анастасія Ковальчук (до 54 кг), Маріанна Басанець (до 57 кг), Ганна Охрей (до 60 кг) і Марія Бова (до 63 кг).