Новини

24.02.2023

"ДМИТРО СОСНОВСЬКИЙ ВМІЄ СПІЛКУВАТИСЯ З КОМАНДОЮ, ВІН ЧУЄ ХЛОПЦІВ" - 21-РІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПРОСПЕКТ

У серпні 2022-го, після трирічної перерви, збірну команду України з боксу серед чоловіків знову очолив багаторічний головний тренер національної збірної, найкращий тренер світу 2011 року за версією Міжнародної асоціації аматорського боксу, Заслужений тренер України Дмитро Сосновський.


В першій половині лютого під його керівництвом головна команда країни успішно виступила на 67-му Міжнародному турнірі з боксу класу "А" "Bocskai Istvan Memorial" в угорському Дебрецені, де завоювала 10 медалей - по 3 золоті і срібні та 4 бронзові. Зокрема, володарем "бронзи" став 21-річний боксер з Харкова, який нині представляє Київщину, Павло Коваленко (вагова категорія до 54 кг). В інтерв'ю популярному боксерському сайту Vringe молодий спортсмен, який тільки в грудні минулого року потрапив до складу еліти, поділився враженнями від роботи з досвідченим 64-річним спеціалістом Дмитром Сосновським."Це великий тренер, велика людина, яка виховала золоту олімпійську збірну, - зазначив Коваленко. - З ним приємно працювати, адже він працював із Василем Ломаченком, Олександром Усиком та багатьма іншими спортсменами серйозного рівня. Він передає нам свій досвід.


Найголовніше для мене це те, що він як тренер вміє спілкуватися з командою, він чує хлопців. А коли між спортсменами та тренером є спілкування, ви разом досягнете результату".


Додамо, що українські боксери попередньо планували виступити на престижному міжнародному турнірі "Кубок Странджа 2023", який цими днями проходить в Софії (Болгарія), але на нього допустили білоруських боксерів під нейтральним прапором, що стало причиною відмовитися від поїздки на цей турнір. Нині національна команда на відпочинку, а 6 березня збереться на збір, після якого відправиться на міжнародний турнір в Литві.

Kamp-sport

Інші Новини