Новини

29.09.2023

ДМИТРО СОСНОВСЬКИЙ: НАРАЗІ В НАС 1 ОЛІМПІЙСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ. Я НЕЗАДОВОЛЕНИЙ


Наставник збірної України з боксу Дмитро Сосновський розповів про стан речей в національній команді, а також на скільки олімпійських ліцензій він розраховує. Нагадаємо, наразі Україна має лише одну путівку на Олімпійські ігри-2024 в Парижі - на Євроіграх її здобув Олександр Хижняк.


Наступні олімпійські ліцензії збірна України матиме змогу вибороти на кваліфікаційних турнірах 2024 року. Склад команди на ці змагання формуватиме головний тренер «синьо-жовтих» Дмитро Сосновський


«На чемпіонаті України, який пройде у Львові, наше завдання - переглянути боксерів та зібрати потужну збірну. Можливо, у якійсь вазі зміниться лідер. Я не дуже задоволений, адже станом на зараз, із семи вагових категорій ми завоювали лише одну ліцензію на Олімпійські ігри. Я розраховував хоча б на 2-3. Для українського боксу – це слабко, навіть дуже слабко.


Коли я залишив посаду головного тренера збірної у 2018 році, команда була найсильнішою в Європі та однією з найсильніших у світі. А зараз команди практично немає. У кожній з 13 вагових категорій у нас мають бути бойові одиниці, наразі ми назбираємо 4-5. Тому сьогодні ціль наша – це знову створити бойову команду. Зараз, на жаль, у нас такої команди немає. Бокс – це один із ключових видів спорту в Україні. Гадаю, він таким і буде, але для цього потрібно докласти зусиль», – розповів Сосновський.

 

Кваліфікаційні змагання на Олімпійські ігри-2024 з боксу відбудуться 29 лютого - 12 березня в Італії та 23 травня - 3 червня в Таїланді.


Джерело - sport.uaІнші Новини