03.02.2024

ЮЛІЯ ГОРОДНА З ОСОБИСТИМ РЕКОРДОМ ФІНІШУЄ У ТОП-10 СПРИНТУ КУБКА IBU В АРБЕРІ

Шостий етап Кубка IBU в німецькому Арбері продовжився жіночим спринтом. Участь у гонці взяли п'ять спортсменок збірної України.

У першому спринті німецького етапу дві українки фінішували в межах топ-30. Найкращим став результат Олександри Меркушиної, що закрила всі 10 мішеней і посіла 20-те місце.

Другий старт після повернення до міжнародних змагань в Арбері проводила Дар'я Блашко, що у стартовий день змагань посіла 56-ту сходинку. Олена Городна, що проходила до заявки, на дистанцію не вийшла.

Юлія Городна стала лідеркою України в гонці - та найшвишою біатлоністкою на вогневих рубежах серед усіх учасниць спринту. З одним промахом на "стійці" вона посіла дев'яте місце.

Дев'яте місце - особистий рекорд Юлії Городної на рівні Кубка IBU. Досі вона не фінішувала в топ-10, проте була 17-ю на цьогорічному спринті в Ріднау.

Анастасія Меркушина після безпомилкової стрільби у першому спринті не закрила одну мішень на "стійці". За швидкострільністю українка потрапила у топ-10, а у фінішному протоколі повторила свій попередній результат - 20-те місце.

Вдруге в кар'єрі до топ-30 гонок Кубка IBU "заїхала" Лілія Стеблина - 23-тє місце і новий особистий рекорд українки на цьому рівні. Дар'я Блашко з трьома хибами фінішувала поза заліковою зоною.

Друге "золото" в сезоні виграла норвежка Каролін Ердаль, що також ставала першою в спринті шведського Ідре.