23.01.2024

Є ПЕРША МЕДАЛЬ ЮНАЦЬКОЇ ОЛІМПІАДИ! НА ПОДІУМІ - БІАТЛОНІСТКА ПОЛІНА ПУЦКО

Поліна Пуцко здобуває для України першу нагороду зимових Юнацьких Олімпійських Ігор-2024!

У корейському Канвондо триває біатлонний турнір у межах зимової Юнацької Олімпіади-2024 - сьогодні відбувалися спринтерські змагання.

Жіноча частина команди боролася до останнього за найвищі місця в індивідуальній гонці (тоді Аліна Хміль зупинилася за крок до десятки, посівши 11 місце), тому саме на них покладалися основні надії в біатлоні.

Після першої стрільби усі 3 українки (Аліна Хміль не стартувала) розмістилися у чільній десятці і трималися за можливість потрапити до медальної трійки: Валерія Шейгас та Поліна Пуцько були четвертою та сьомою відповідно з чистою стрільбою на вогневому рубежі, а Ірина Шевченко з 1 хибою розмістилася на десятому місці.

Усе вирішувала "стійка", яка відбувалася у нелегкі стрілецькі погодні кондиції. І гідно змогла з ними впоратися Поліна Пуцко, яка припустилася лише однієї хиби - Пуцко посідала третю позицію, виграючи у своєї найближчої переслідувачки, іншої українки Валерії Шейгас, понад 20 секунд.

На фініші Поліна змогла дотримати третє місце і здобути дебютну для нашої країни нагороду Юнацької Олімпіади - бронзу у спринтерській біатлонній гонці на 6 км. Ця медаль стала другою в історії ЗЮОІ для України в біатлоні (першу здобула Христина Дмитренко 2016-го, коли виграла персьют у Ліллегаммері).

Вітаємо нашу спортсменку з успішним виступом та бажаємо наснаги на наступних стартах!

Джерело: ukrsportbase