04.03.2023

УКРАЇНСЬКІ БІАТЛОНІСТИ ВИБОРЮЮТЬ БРОНЗУ У ЗМІШАНІЙ ЕСТАФЕТІ ЮНІОРСЬКОГО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ!

У суботу, 4 березня, у Щучинську (Казахстан) взяв старт юніорський чемпіонат світу з біатлону за участі збірної України. У першому виді програми змагань збірна України змогла зійти на п'єдестал пошани. На третє місце у змішаній естафеті серед дівчат та юнаків зійшла четвірка у складі Олени Городної, Олександри Меркушиної, Богдана Борковського та Михайла Хміля.

Краще, ніж український квартет, з дистанцією впоралися представники Норвегії та Німеччини, яким українські біатлоністи програли відповідно 1.30,6 та 55,1 секунд, випередивши у боротьбі за бронзу італійців на 19,1.

18-4. Михайло Хміль (0+2; 0+3)

Олена Городна попри коло штрафу зуміла передати естафету на третій позиції.

Олександра Меркушина провела відмінний етап, допустившись лише однієї хиби на стрільбі лежачи. Зуміла підняти команду ще на 2 позицію.

У Богдана Борковського виникли серйозні проблеми на стрільбі лежачи - 2 кола. Щоправда на його етапі багато хто допускався великої кількості промахів і як наслідок Богдан передав естафету 4 з невеликим відставанням

Михайло Хміль не зміг поборотись з норвежцем і німцем, однак на відміну від італійця не заїжджав на штрафні кола, тож зміг доволі спокійно фінішувати на 3 місці.

Джерело: biatlonUkraina