Новини

08.02.2023

СКАНДАЛ У БІАТЛОНІ: ЧЕРЕЗ НЕДОПРАЦЮВАННЯ ФЕДЕРАЦІЇ ЗБІРНА НЕ ВИЙШЛА НА ЮНІОРСЬКИЙ КУБОК IBU?


Сьогодні в естонському місті Хаанья стартував останній в сезоні Юніорський Кубок IBU. Однак, перша гонка, спринт, пройшла без українок, які втрачають можливість змагатися, а країна втрачає можливість заробити очки в залік Кубка націй.


Причина тому -  недбалість Федерації та відповідальних осіб в Міністерстві в особі держтренера та його помічників. Для перевезення зброї за кордон необхідний дозвіл, який тренери мали лише на фото, не маючи при собі документу. Через це їм не вдалося пройти польську митницю. 


Прибувши на місце, тренуватись на стрільбищі наші спортсмени не змогли. Питання з поверненням гвинтівок вирішили лише напередодні, і тренерам вдалося виїхати до Естонії, однак до старту гонки в юніорок вони не встигли. Сподіваємося, що факт виходу на старт юніорів не буде подаватися як перемога федерації, а факт недбалості, завдяки розголосу, буде мати належне продовження з покаранням винних.


Лише вчора президент федерації біатлон України говорив, що "переконаний, що кібербіатлон це майбутнє у світі цифровізації". Однак, як бачимо, до цього ще дуже й дуже далеко. Спочатку би доїжджати до змагань зі зброєю.

Інші Новини