19.09.2021

ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З БІАТЛОНУ ПЕРЕМІГ В БІГУ НА ПІВМАРАФОНСЬКУ ДИСТАНЦІЮ

Чемпіонат України з півмарафону сьогодні відбувався у Києві, однак він став далеко не єдиним забігом в Україні цієї неділі. Окрім нього, змагалися також у Мукачево та Чернігові. Саме останній нас і цікавить.

В асолютній категорії забігу від NewRun перемогли Віталій Кузнецов (1:13:19) та Тетяна Вілісова (1:19:08). Вітаємо переможців. І хочемо трохи детальніше розказати про одну з вікових категорій у чоловіків.

Дванадцятим загалом та десятим серед чоловіків фінішну лінію перетнув спортсмен з номером 21227. Ним був відомий український біатлоніст Андрій Дериземля. Його фінішний час - 1:28:06.

Цей час дозволив зайняти перше місце у віковій категорії 40-49 років. А що сам 44-річний Андрій Дериземля? "Майже без підготовки. На характері", - прокоментував він свій результат на сторінці у фейсбуці.