01.03.2024

ЧОТИРИ УКРАЇНЦІ - У ТОП-40 ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ГОНКИ КУБКА СВІТУ

Перший змагальний день етапу Кубка світу з біатлону в норвезькому Голменколлені завершився індивідуальною гонкою серед чоловіків. Участь у змаганнях взяли п'ять біатлоністів збірної України.

До заявки "синьо-жовтих" на гонку увійшли всі п'ять біатлоністів, що вирушили з командою на етап у Норвегії. Спортсменам належало подолати 20 кілометрів дистанції з чотирма вогневими рубежами.

Лідер збірної Дмитро Підручний, що вибігав на дистанцію під дев'ятим номером, на стрільбищі заробив три штрафні хвилини і фінішував на межі топ-30. На дистанції був найшвидшим серед українців - 24-й час у гонці.

Тарас Лесюк виходив з двох рубежів - другого й третього - у межах топ-10. Вирішальною для українця стала заключна "стійка", де українець припустився своїх єдиних помилок на стрільбищі - дві штрафні хвилини.

Фінішу Лесюк врешті дістався із 33-м часом, на відстані 14.5 секунди від Підручного - це третій топрезультат Тараса в особистих змаганнях Кубка світу.

Найкращу стрільбу серед "синьо-жовтих" продемонстрував Антон Дудченко, що закрив 19 мішеней - єдиної хиби українець припустився на першій "стійці". На фініші він програв Лесюку 2.2 секунди.

До залікової зони з двома промахами заїхав Артем Прима - 40-й час. Претендував на очки й Денис Насико, але через хвилину штрафу на останній стрільбі випав до шостого десятка.

Подіум з трьох норвежців у "індивідуалці" очолив Штурла Легрейд, який випередив Тар'єя Бьо завдяки бездоганній роботі на вогневих рубежах. "Бронзу" в боротьбі з французом Еріком Перро здобув Ветле Крістіансен.