16.01.2022

НЕ ВПОРАЛИСЯ ЗІ СТРІЛЬБОЮ: УКРАЇНЦІ НЕ ПОТРАПИЛИ В ТОП-30 ГОНКИ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ

Чоловічою гонкою переслідування завершився шостий етап Кубка світу з біатлону, який проходив у Рупольдингу. Україну представляли Дмитро Підручний, Богдан Цимбал, Антон Дудченко та Артем Прима.

На цю гонку українські вболівальники покладали особливі надії, з огляду на форму чоловічої збірної. Проте, наші хлопці не впоралися зі стрільбою і це не дозволило поборотися за високі місця. Напевно, далася взнаки втома після вчорашньої естафети.

Дмитро Підручний шість разів промахнувся і посів 40 місце. Артем Прима припустився чотирьох хиб і завершив гонку на 42 місці.
У Цимбала та Дудченка було по п’ять промахів. Богдан фінішував на 46 місці, а Антон – на 51.

Переміг знову Кентен Фійон-Майє, друге місце посів Олександр Логінов, а третє – Антон Смольський.