05.01.2024

НАЙКРАЩА СЕРЕД УКРАЇНОК АНАСТАСІЯ МЕРКУШИНА НЕ ХИБИЛА

На Кубку світу з біатлону продовжується четвертий етап сезону в німецькому Обергофі. Перший змагальний день закрив жіночий спринт, у якому взяли участь п'ять українських біатлоністок. У першій стартовій групі гонку розпочали Ірина Петренко та Юлія Джима, останньою серед українок стартувала Любов Кип'яченкова.

Ірина Петренко, яка вийшла на дистанцію першою з українок, закрила всі мішені на стартовому вогневому рубежі, однак на "стійці" припустилась двох хиб. У підсумку Петренко посіла 70-те місце та не відібралась у суботній персьют.

Юлія Джима також зробила два промахи після безпомилкової першої стрільби, проте завдяки непоганій роботі ходом зуміла фінішувати 32-ю.

Чисту стрільбу у складі України провела лише Анастасія Меркушина. Вона також увійшла у топ-15 гонки за швидкострільністю та показала найкращий результат серед українок - 27-ме місце.

Христина Дмитренко зробила один промах на "лежці" і посіла 38-ме місце. Натомість Любов Кип'яченкова, яка після першої половини гонки боролась за потрапляння у залікову зону, припустилась двох хиб на "стійці" і фінішувала 75-ю.

У суботню гонку переслідування відібрались Анастасія Меркушина, Юлія Джима та Христина Дмитренко.

Перемогу у гонці здобула лідерка загального заліку Жюстін Бреза-Буше з Франції. Вона виграла четверту поспіль індивідуальну гонку Кубка світу — перед цим олімпійська чемпіонка 2022 року у масстарті здобула три "золота" на етапі у Ленцергайде.