Новини

09.04.2024

ФЕДЕРАЦІЯ БІАТЛОНУ УКРАЇНИ ПІДБИЛА ПІДСУМКИ СЕЗОНУ

Фото: UkranianBiathlonFederation


Відбулася підсумкова пресконференція Федерації біатлону України, у якій взяли участь: 


Вадим Гутцайт, Президент НОК України, 

Іван Крулько, Президент ФБУ,

Микола Зоц, старший тренер національної жіночої збірної,

Надія Бєлова, старший тренер національної чоловічої збірної,

Христина Дмитренко, спортсменка збірної,

Віталій Мандзин, спортсмен збірної


Було представлено оновлений тренерський склад: Микола Зоц - старший тренер національної жіночої збірної, Надія Бєлова - старший тренер національної чоловічої збірної, Юрай Санітра здійснюватиме індивідуальну підготовку Дмитра Підручного.


Президент Федерації біатлону України Іван Крулько підбив підсумки сезону 2023-2024: 


"Як Президент Федерація Біатлону України / Ukrainian Biathlon Federation, провів підсумкову пресконференцію по завершенню сезону 2023-2024.


Дякую Вадим Гутцайт, Президенту НОК України та олімпійська команда / NOC of Ukraine and the Olympic Team, за те, що знайшов час долучитися до пресконференції та за можливість проведення заходу в олімпійському домі.


За цей рік нам вдалося зробити не мало. Запрацювала програма «перший тренер», задля підтримки тренерів, котрі шукають та виховують молодих спортсменів. 


Вже запущено експериментальний модуль «урок біатлону» у загальноосвітніх школах. В наших планах 100 шкіл. Відкрито ще одну обласну федерацію - у Вінницькій області. 


Було відкрито відділення біатлону в смт. Воловець, Закарпатська область.


Під час пресконференції ми презентували нову форму національної збірної.  Відтепер Федерація біатлону України співпрацюватиме з фірмою Löffler.


Також, я радий вітати поповнення у тренерському штабі. Бєлова Надія Олександрівна займеться підготовкою національної чоловічої збірної, Зоц Микола Миколайович буде готувати національну жіночу збірну.


Маю надію, що у наступному сезоні ми матимемо не один привід для радості, а український стяг раз по раз здійматиметься на міжнародних аренах.


Ми, як менеджери, робили і будемо робити усе можливе аби наші спортсмени та тренери мали усі умови для ефективних тренувань та змагань, а біатлон став спортом номер один в нашій країні".Джерело: фейсбук-сторінка Іван Крулько

Поділитися

615

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини