12.01.2024

ДЖИМА - ТРИНАДЦЯТА У СПРИНТІ НА КУБКУ СВІТУ

У німецькому Рупольдингу продовжується п'ятий етап Кубка світу з біатлону 2023/24. У п'ятницю, 12 січня, відбувся перший особистий старт у межах змагань - жіночий спринт.

Етап у Рупольдингу стартував з жіночої естафети, у якій Україна продемонструвала найкращий результат за два роки - п'яте місце. Три учасниці естафети - Анастасія Меркушина, Ірина Петренко та Христина Дмитренко - після гонки достроково вирушили в Антгольц, де будуть готуватись до чемпіонату Європи.

До складу України на жіночий спринт потрапили Юлія Джима, Любов Кип'яченкова, Олена Городна та Надія Бєлкіна, для якої це дебютна гонка на Кубку світу у нинішньому сезоні.

Юлія Джима, яка розпочала спринт у першій стартовій групі, чисто відстрілялась на обох вогневих рубежах. Однак ходом лідерка збірної України не зуміла нав'язати боротьбу фавориткам гонки і фінішувала 13-ю - її найкращий особистий результат у сезоні.

Любов Кип'яченкова показала найгіршу стрільбу серед українок, припустившись трьох хиб. Натомість Олена Городна заробила два штрафні кола, а Надія Бєлкіна після двох хиб на "лежці" чисто відпрацювала на другому вогневому рубежі.

Переможницею гонки стала норвежка Інгрід Тандреволл. Вона перервала домінування француженок, які виграли п'ять поспіль особистих гонок, та здобула друге особисте "золото" у цьому сезоні.