04.01.2024

ДВІ УКРАЇНКИ – У ТОП-30 ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ГОНКИ НА КУБКУ IBU

На Кубку IBU з біатлону завершився перший змагальний день четвертого етапу в італійському Мартель-валь-Мартелло. Програму закрила коротка індивідуальна гонка серед жінок на 12.5 кілометра.

У першому жіночому старті 2024 року на Кубку IBU Україну представляли п'ять біатлоністок. Впродовж гонки вони та решта спортсменів мали подолати чотири вогневі рубежі. Сумарно на старт вийшли 76 біатлоністок.

Першою серед українок на старт вийшла Анна Кривонос. Після першої стрільби, яку українка провела без хиб, біатлоністка була на 10-му місці. Однак на наступних вогневих рубежах Анна не змогла закрити усі мішені – сумарно чотири промахи.

Після першої стрільби Юлія Городна, яка розпочала гонку другою, без хиб відставала від Кривонос на 14 секунд. На другому вогневому рубежі біатлоністка здійснила два промахи, натомість на наступних закрила усі мішені. Саме Городна стала найкращою у гонці за швидкострільністю – 1:48.2 хвилини.

Надія Бєлкіна на кожному вогневому рубежі допустила по одній хибі. Однак стала найкращою серед українок за ходом та фінішувала 25-ю.

Валерія Дмитренко розпочала гонку четвертою серед українок. На стрільбі українка допустила шість хиб та стала четвертою серед українкою за ходом.

Останньою серед українок гонку завершила Лілія Стеблина. Біатлоністка стала найгіршою у збірній України за точністю стрільби – сім промахів. З цим результатом спортсменка фінішувала за межами топ-50.

Переможницею короткої індивідуальної стала німкеня Юлія Кінк. З однією хибою вона випередила найближчу переслідувачку Емілі Шуман на 0.8 секунди.