07.03.2024

ЦИМБАЛ І ТКАЛЕНКО - У ТОП-15 ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ГОНКИ КУБКА IBU

Перший день на етапі Кубка IBU з біатлону в австрійському Обертілліасі завершився короткою індивідуальною гонкою серед чоловіків. Участь у старті взяли шість спортсменів збірної України.

У програмі заключного етапу в Австрії планували провести повноцінну індивідуальну гонку на 20 км. Дистанцію скоротили через погодні умови на стадіоні.

З основної збірної України на Кубок IBU напередодні етапу повернувся Денис Насико. Також до заявки серед "синьо-жовтих" увійшли Богдан Цимбал, Руслан Ткаленко, Дмитро Грущак, Роман Боровик та Артем Тищенко.

Богдан Цимбал став єдиним з українців, хто на стрільбі закрив усі 20 мішеней. На фініші він програв лідеру до 2:40 хвилини й посів 12-те місце.

12-та позиція - новий особистий рекорд сезону для Цимбала, що посідає найвище місце України в заліку Кубка IBU. Нинішній етап він розпочав на 23-й сходинці.

Трьома позиціями партнеру за збірною поступився Руслан Ткаленко, що мав єдину хибу на першій "лежці". 15-те місце у фінішному протоколі - новий персональний рекорд сезону для українця.

У топ-25 з двома хибами заїхав Денис Насико, вдруге в коротких "індивідуалках" нинішнього сезону. На залікову зону претендував і Дмитро Грущак, але припустився двох промахів на заключній "стійці".

Артем Тищенко був найшвидшим серед українців на стрільбі, проте заробив чотири 45-секундних штрафи й фінішував у п'ятому десятку. Роман Боровик не закрив шість мішеней - 73-й час.

Третю особисту гонку Кубка IBU поспіль виграв норвежець Матс Евербю. З одним промахом на фініші він випередив партнера за збірною Ісака Фрея на 14 секунд.