07.01.2022

БЛИСКУЧЕ ПОВЕРНЕННЯ: СЕМЕРЕНКО В ТОП-15 СПРИНТУ

У німецькому Обергофі продовжився п’ятий етап Кубка світу з біатлону. У спринтерській гонці України представляли: Юлія Джима, Катерина Бех, Валентина Семеренко, Дар’я Блашко та Ольга Абрамова.

Найкращою серед українок стала Валентина Семеренко, яка відстрілялася без промахів та фінішувала на 13 місці.

Юлія Джима припустилася трьох хиб, але була швидкою на дистанції. Юлія завершила гонку на 21 місці. Дар’я Блашко була бездоганною на стрільбі, але швидкістю не вразила. У підсумку, Блашко фінішувала на 31 місці.

Бех та Абрамова гонку провалили. У наших біатлоністок по чотири промахи. У підсумку, 85 місце у Бех та 87 у Абрамової.

Перемогу святкувала Марте Олсбю-Ройселанд, а друге місце поділили Джулія Сімон та Ганна Сола.