Новини

03.11.2022

БІАТЛОНІСТИ ПІДТРИМУЮТЬ КАНДИДАТУРУ ДМИТРА ПІДРУЧНОГО У ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА ФЕДЕРАЦІЇ


Як розповідали раніше, за нового президента Федерації біатлону України голосуватимуть делегати звітно-виборчої конференції, таких делегатів буде понад 70. Серед тих, хто відправлятиме делегатів й професійні спортсмени, що будуть представлені Комітетом атлетів, який матиме два голоси.


Як стало відомо Kamp-Sport з власних джерел, спортсмени провели власне опитування, де з великим відривом перемогла кандидатура Дмитра Підручного. Його кандидатуру підтримують ⅔ учасників голосування. Іван Крулько фактично не має підтримки серед спортсменів, адже на другому місці в цьому голосуванні розташувалася Олена Підгрушна, яку коментатор Андрій Столярчук назвав технічною кандидаткою.


ОНОВЛЕНО: появу своєї кандидатури на виборах пояснила Олена Білосюк. За її словами, вона не хотіла балотуватися, а висунув її кандидатуру один з осередків Федерації біатлону України. Зараз вона перебуває на зборах та, згідно з наказом Національної гвардії України, не має права покидати місце розташування. Посилаючись на статут ФБУ, Олена стверджує, що це означає її автоматичне зняття з виборів.Інші Новини