03.12.2022

БЕЗОЧКОВИЙ СПРИНТ У ЖІНОК ТА ЛІДЕРСТВО ПРИМИ ЗА ВІДСУТНОСТІ ПІДРУЧНОГО

Сьогодні на першому етапі Кубка світу з біатлону в сезоні 2022/23 відбулися спринтерські гонки у чоловіків та жінок. Україну представляли п'ятеро спортсменів та четверо (на старт вийшли троє) спортсменок.

Першими сьогодні стартували чоловіки. Єдиним з українців, що закрив всі 10 мішеней став Тарас Лесюк, однак на фініші програв трохи більше, ніж 2 хвилини першому місцю та посів 40 місце, закривши залікову зону. Вище за нього розташувалися Артем Прима та Богдан Цимбал, що посіли 30 та 36 місце відповідно, допустивши по одному промаху. Також Україну в гонці представляли Антон Дудченко та Денис Насико.

84.  Денис Насико (1+1)  +3:14,6

У жінок в стартовому листі були Ірина Петренко, Анна Кривонос, Олена Білосюк та Дар'я Блашко. Ірина Петренко на старт не вийшла, інші ж виступили доволі кучно: кожна з українок допустила по одному промаху (Блашко та Білосюк на лежці, Кривонос - на стійці), на фініші їх розділили всього 14 секунд. Перемогла в гонці австрійка Ліза-Тереза Хаузер, до трійки увійшли італійка Ліза Вітоцці та шведка Лінн Персон.