Новини

12.08.2023

ЖІНОЧА ЗБІРНА З БАСКЕТБОЛУ 3х3 U-23 ВИГРАЛА 4-Й ЕТАП ЛІГИ НАЦІЙ

Фото: ФБУ


У Бухаресті сьогодні після перерви повернулася серія змагань для спортсменів до 23 року - Ліга Націй з баскетболу 3х3 (Дивізіон Європа-4). Україну представляли Анжеліка Ляшко, Юлія Гутевич, Вероніка Космач та Дар'я Кононученко. 


Груповий раунд дівчата розпочали з перемоги над Хорватією: суперниці намагалися нав'язати боротьбу українкам, проте занадто агресивний захист та велика кількість фолів завадили поборотися за перемогу - 13:10 на користь підопічних Юрія Процюка. У матчі, який визначав прохід до фіналу стопу, команда України обіграла Латвію (19:12). 


У фіналі Україні випало грати з Польщею. Команди, які ведуть боротьбу за потрапляння до олімпійських кваліфікаційних турнірів, були налаштовані на серйозну битву. Польки були дещо кращими на початку матчу (11:5), але за рахунок влучань дальніх атак та штрафних наша команда змогла не просто зрівняти, а й вийти вперед. За рахунку 20:19 Юлія Гутевич влучила дальню спробу та дозволила Україні перемогти - 22:19. 


Найрезультативнішою на етапі стала Анжеліка Ляшко, яка набрала 22 очки за 3 гри. 


Потішила, зокрема, й чоловіча команда, яка стала третьою на цьому етапі: хлопці переграли Польщу (21:12), але матчем раніше поступилися Хорватії (14:19), що й лишило українців на третій позиції четвертого етапу. 
Джерело - @ukrsportbase

Інші Новини