Новини

22.01.2023

ВРАЖАЮЧИЙ ТА ЗВОРУШЛИВИЙ ПРОУКРАЇНСЬКИЙ ПЕРФОМАНС ВІД ФАНАТІВ «ЖАЛЬГІРІСА» НА ГРІ ЄВРОЛІГИ!

Фото: БК «Жальгіріс»


Фанати литовського «Жальгіріса» провели акцію на підтримку України під час домашнього матчу баскетбольної Євроліги. До литовців на гру завітала сербська «Црвена Звезда».


Уболівальники «Жальгіріса» вже проводили перфоманс на підтримку України 24 лютого минулого року - у день початку повномасштабного російського вторгнення за підтримки Білорусі. Тоді литовський клуб у Євролізі приймав іспанський «Реал», а фанати перед грою на трибунах скандували «Україна, Україна» та відому кричалку про путіна.


На початку квітня баскетболісти «Црвени Звезди» перед гостьовим матчем із «Жальгірісом» відмовилися тримати український прапор. За що отримали відповідну реакцію з трибун литовської арени.Цього разу фани литовської команди знову виступили на підтримку України. Новий перфоманс глядачі супроводжували великою кількістю українських прапорів на трибунах місцевої «Жальгіріс-Арени».Перед початком зустрічі вболівальники «Жальгіріса» повернулися до скандування відомих фанатських кричалок на адресу путіна.Як розповіли представники фанатського руху литовській службі LRT, таким чином серед фанатів хотіли підтримати Україну й протиставити це проросійській позиції гостей.


«Ця кампанія [проводиться] не лише на підтримку «Жальгіріса», але й України. Тому що цей клуб дотримується протилежних поглядів. Вони підтримують росію, підтримують тісні зв'язки з російськими клубами. Ми хочемо продемонструвати всім, що не втомилися підтримувати Україну», - пояснив представник фанатської організації Айнюс Гасюнас.Джерело: suspilne.media

Інші Новини