Новини

12.08.2023

ДРАМАТИЧНИЙ СТАРТ УКРАЇНСЬКИХ БАСКЕТБОЛІСТІВ В ОЛІМПІЙСЬКІЙ ПРЕКВАЛІФІКАЦІЇ

Фото: fbu.ua


Відбувся поєдинок олімпійської пре-кваліфікації, в якому збірна України зустрілася з командою Болгарії. Матч пройшов у Стамбулі (Туреччина).


Пре-кваліфікація Олімпіади-2024. Група С

Україна – Болгарія – 80:71 (27:10, 13:19, 15:19, 13:20, 12:3)

Україна: Ковляр, Крутоус, Войналович, Петров, Кравцов, Зотов, Тиртишник, Мішула, Бобров, Чумаков, Пустовий

Болгарія: А. Іванов, Янг, Костадінов, Аліпієв, Бачев, Дімітров, П. Іванов, Карамфілов, Сімеонов, Йорданов, Стойменов, Стойлов

Арена «Sinan Erdem Dome» (Стамбул, Туреччина)


Після першої чверті українські баскетболісти вели в рахунку з різницею у 17 очок, та у другій і третій вже переважали болгари, а у четвертій різниця скоротилася спершу до двох очок, потім до одного, після чого суперники навіть вели в рахунку з різницею у два очки, та нашій команді вдалося перевести гру в овертайм, де шальки терезів на свій бік зуміли схилити саме представники України.


Для виходу до основного кваліфікаційного турніру Україні потрібно стати однією з двох найкращих команд на груповому етапі, а потім виграти плей-оф, який стартує з півфіналу. У групі з «синьо-жовтими», крім Болгарії, також перебувають Ісландія та Туреччина.


В іншій групі також у Стамбулі змагаються Хорватія, Бельгія, Швеція та Нідерланди. Тільки переможці пре-кваліфікаційних турнірів отримають місця на олімпійському кваліфікаційному турнірі, який заплановано на наступний рік.

Поділитися

528

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини