28.08.2022

УКРАЇНСЬКА ЗБІРНА ПРОГРАЛА ІСЛАНДІЇ В ОВЕРТАЙМІ

Національна збірна України провела черговий матч кваліфікації чемпіонату світу-2023, в якому на виїзді поступилась Ісландії.

Збірна України непогано почала матч, зумівши зробити ривок з 7:7 до 19:7, але перевага в 12 очок була недовгою, до першої перерви ісландці скоротили своє відставання до 4 очок. У другій чверті господарі намагались перехопити ініціативу, втім, наша команда використовувала свій козир, габарити, тому першу половину гри Україна виграла +5.

В третій чверті кількість невимушених помилок збільшилась, а Ісландія під впливом трибун розбігалась, почала влучати з дальньої дистанції: результат -  -8 для України перед останньою чвертю. Намагання нашої команди наздогнати суперника виявилося успішним: за п’ять хвилин до кінця основного часу – 71:71, за хвилину до кінця – 80:80. За час, що залишився, жодна з команд не зуміла набрати очки, тому гра перейшла в овертайм.

Там Ісландія майже одразу заробила перевагу 6 очок, яку українцям так і не вдалося ліквідувати -  до останнього намагались ліквідувати, 91:88. Ця поразка ставить у складне положення нашу команду у боротьбі за путівки на чемпіонат світу. Відбір продовжиться у листопаді, а вже на наступному тижні команду Айнарса Багатскіса чекає старт на Євробаскеті-2022.

Ісландія – Україна 91:88 ОТ (14:19, 22:22, 27:14, 17:25, 11:8)