16.08.2023

УКРАЇНА ПРОГРАЛА ТУРЕЧЧИНІ В ОСТАННІЙ ГРІ ГРУПОВОГО ЕТАПУ

У Стамбулі завершилися ігри попереднього етапу прекваліфікації до ОІ-2024 з баскетболу серед чоловіків. У матчі за перше місце збірна України, яка гарантувала собі вихід до 1/2, протистояла Туреччині, яка є головним фаворитом цього турніру.

Хлопці з першої ж хвилини вийшли максимально зарядженими на перемогу, адже звитяга у цьому матчі дозволяла отримати слабшого суперника (друге місце паралельного квартету). Незважаючи на втому лідерів команди, українці змогли провести чудову у всіх аспектах першу чверть, яка завершилася з рахунком 25:25. Ключем до цього локального успіху стала висока реалізація дальніх спроб від наших баскетболістів, особливо - Олександра Мішули.

Надалі ж клас турецької команди переважав: враховуючи обмежену ротацію в української збірної та відставання в габаритах, турки змогли виграти другу (24:16) та третю чверті (21:14), що й стало основним каталізатором до перемоги підопічних Ергіна Атамана.

Українці не здавалися і намагалися повернутися до матчу - у якийсь момент рахунок став лише "-8" для нашої команди, але таймаут від Туреччини зупинив потужний ривок синьо-жовтих. Тим не менше, наші хлопці змогли виграти четверту чверть (17:15) і поступитися з загальним рахунком 72:85.

Таким чином, наша команда посідає друге місце у своїй групі та зіграє, найімовірніше, з хорватами в півфіналі прекваліфікаційного турніру. Наступний поєдинок відбудеться 18 серпня.