03.09.2022

УКРАЇНА - ЕСТОНІЯ: ДРУГИЙ ТУР ЄВРОБАСКЕТУ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ДЛЯ НАС ПЕРЕМОГОЮ (ВІДЕО)

Вчора Україна стартувала з перемоги на Євробаскеті, перегравши Велику Британію з різницею у 29 очок. Сьогодні в Мілані був серйозніший суперник - Естонія.

Підопічні Айнарса Багатскіса невдало почали гру, адже естонці зробили ривок до 10:0. Далі українці відігралися до мінімального відставанн, однак після першої чверті поступалися 21:15. До великої перерви відставання українці скоротили, вигравши другу чверть 18:14.

Одна, до рівного рахунку ми так і не могли наблизитися, це відбулося вже в останній чверті. Втім естонці щоразу йшли у відрив, а українці опинялися в ролі наздоганяючих. За 1.5 хвилини до завершення матчу рахунок був 73:72 на користь естонців, які грали сьогодні за підтримки тисяч вболівальників на трибунах. Вперед українці вийшли завдяки Іллі Сидорову, який був найспритнішим при сум'ятті в 3-секундній зоні естонців.

Після атаки українців, яка не завершилася набранням очок в естонців залишалося 12 секунд на атаку. Її українці перервали ціною 4 командного фолу. Тайм-аут суперники взяли за 7.4 секунди до завершення. Естонці таки встигли кинути з фінальною сиреною, однак невдало. Україна перемагає в наднапруженому матчі.