23.04.2024

У "КИЇВ-БАСКЕТА" - ДРУГА ПОСПІЛЬ ПЕРЕМОГА ТА БРОНЗА СУПЕРЛІГИ

Відбувся другий матч за 3 місце Суперліги, в якому "Черкаські Мавпи" приймали "Київ-Баскет". Як відомо, у першому поєдинку з двома овертаймами тріумфували столичні баскетболісти з рахунком 101:99.

Сьогодні кияни впевнено та результативно розпочали гру, повторивши рекорд сезону за очками за половину – 61 бал. "Черкаські Мавпи" дали занадто багато свободи супернику в нападі та відпустили киян на дуже відчутну дистанцію. Після великої перерви "Київ-Баскет" втримав солідний гандикап і довів другий матч бронзової серії до впевненої перемоги з рахунком 110:90.

Суперліга. Бронзова серія, 2 матч

"Черкаські Мавпи" – "Київ-Баскет" – 90:110 (20:33, 19:28, 31:24, 20:25)

"Черкаські Мавпи": Бун 21 + 8 передач + 2 блок-шота, Далкорт 11, Кузнецов 11, Агафонов 8 + 7 підбирань + 6 передач, Новіков 0 — старт, Тищенко 18, Марченко 12, Руслов 7, Назаренко 2, Фесун 0, Упир 0.

"Київ-Баскет": Буренко 27 + 9 передач + 3 підбирання, Байнум 25 + 9 підбирань + 3 передачі, Заплотинський 21 + 11 підбирань, Кошеватський 19 + 5 підбирань + 5 передач, Зайцев 0 — старт, Кісільчук 9, Стародуб 3, Фреш-Стаханов 3, Когут 2, Скіра 1, Юрченко 0, Іванов 0.

Джерело: sport.ua