03.10.2023

СТАРТ БАСКЕТБОЛЬНОЇ СУПЕРЛІГИ: ЧЕМПІОН ПОЧИНАЄ З ПОРАЗКИ

Розпочався новий сезон української Суперліги Favbet з баскетболу. Регулярний чемпіонат України стартував баблом у Києві.

У першому матчі київського баблу в GYMMAXX БК "Запоріжжя" впевнено обіграв "Кривбас" 83:61.

"Запоріжжю" на старті матчу вдався ривок 11:0 і до кінцівки чверті команди підходили з рахунком 28:10, але в кінцівці "Кривбас" трьома вдалими атаками (в тому числі двома дальніми) трішки вирівняв для себе ситуацію на майданчику. У другій чверті "Кривбас" вирівняв для себе гру, але перед великою перервою "Запоріжжя" довело свою перевагу до 22 очок. У підсумку після половини гри команда Валерія Плеханова вигравала 49:27. Після доведення перевагу в 30 очок Валерій Плеханов дав пограти резервістам.

Суперліга. Чоловіки. Регулярний чемпіонат

"Запоріжжя" — "Кривбас" - 83:61 (28:18, 21:9, 20:14, 12:20)

В центральному матчі стартового ігрового дня чемпіон України "Будівельник" поступився "Дніпру". Команди провели рівну першу половину. Будівельник мав невеличку перевагу на щитах, Дніпро краще атакував з дистанції, забивши 4/10 триочкових за половину.

У чемпіонів ще до великої перерви 14 очок до активу записав розігруючий Павло Буренко, у Дніпра, реалізувавши два триочкових, 10 балів за дві чверті набрав Максим Закурдаєв. На велику перерву команди пішли за +1 для Дніпра.

Дніпру вдалося зробити ривок у третій чверті, яку команда Володимира Коваля виграла з рахунком 22:15 та отримала 8 очок переваги перед заключною десятихвилинкою. Саме третя чверть стала в цьому матчі вирішальною, а в заключній десятихвилинці дніпряни втримали здобуту перевагу та довели гру до перемоги - 72:66.

"Будівельник" — "Дніпро" - 72:66 (15:17, 21:20, 15:22 )

Наступні матчі:

Середа, 4 жовтня

16:00 БІПА–Збірна Одеської області – Кривбас (XSPORT)
19:00 Запоріжжя – Дніпро (YouTube ФБУ)

Четвер, 5 жовтня

15:00 Будівельник – Кривбас (YouTube ФБУ)
18:00 БІПА–Збірна Одеської області – Дніпро (XSPORT)

До слова, другий бабл відбудеться після завершення першого - 6-8 жовтня. Його прийматиме Івано-Франківськ. В рамках великого баблу зіграють Прикарпаття-Говерла, Рівне-ОШВСМ, Старий Луцьк-Університет, Політехніка-Галичина, Черкаські Мавпи та Київ-Баскет.