02.11.2022

«ПРОМЕТЕЙ» ЗУМІВ СКОРОТИТИ ВІДСТАВАННЯ, АЛЕ ПОРАЗКИ НЕ УНИКНУВ

Слобожанський «Прометей» провів четвертий матч у рамках баскетбольного Єврокубка. Представник України гостював у іспанської команди «Ховентут Бадалона» - одного з лідерів групи А.

«Ховентут Бадалона» (Іспанія) - «Прометей» (Україна) - 82:77 (23:18, 17:22, 25:8, 17:29)

У перших двох чвертях на майданчику точилася досить рівна боротьба, а ось третій період видався провальним для «Прометей» - він програв його з різницею у 17 очок. Фінішний спурт слобожанців дозволив їм тільки скоротити відставання, та перемогу все ж здобули суперники.

Як відомо, раніше «Прометей» обіграв литовський «Літкабеліс» (82:71), поступився італійській «Брешії» (70:104) і переміг турецький «Бурсаспор» (90:84). Слобожанці наразі перебувають на восьмому місці серед десяти команд групи.