09.11.2023

"ПРОМЕТЕЙ" ЗАЗНАВ ВИЇЗНОЇ ПОРАЗКИ В ЄВРОКУБКУ ВІД "ВУЛВЗ"

Учора, 8 листопада, український «Прометей» провів матч шостого туру групового етапу Єврокубка, який пройшов в литовському Вільнюсі. Слобожанці поступились команді «Вулвз» з рахунком 71:85.

Колективи досить рівно розпочали гру – почергово перехоплювали ініціативу, першу чверть завершили за рівного рахунку (24:24), а на велику перерву пішли за мінімальної переваги «титанів» (41:40).

Натомість третю чверть активніше  розпочали гравці литовської команди – швидкий ривок на старті 10-хвилинки дозволив їм спочатку трохи, а потім і доволі солідно відірватися в рахунку та довести свою перевагу до «+16». Не зупинили запал «Вулвз» навіть тайм-аути Ронена Гінзбурга. Зрештою, литовці зуміли втримати свою перевагу до кінця матчу та здобули свою третю перемогу в групі Єврокубка.

Таким чином, "Прометей" зазнає другої поразк поспіль в Єврокубку та третьої поспіль загалом. До цього український колектив програвав французькому «Парижу» та латвійському «Огре».

Вже за два дні, у п'ятницю, 10 листопада, на «Прометей» чекає ще один серйозний поєдинок – у ЛЕБЛ слобожанці прийматимуть амбітного новачка чемпіонату «Ригас Зеллі». Наступного тижня, 14 листопада, «титани» в домашньому матчі Єврокубка зіграють із «Хапоелем Тель-Авів».